Üsküdar Asansörlü Nakliyat – Evden Eve Nakliye Firmaları

Üsküdar Evden Eve Nakliyat sektörü her geçen gün önemi artmakta olan bir sektördür. Sektör içerisinde hizmet vermekte olan firmalar bu gelişen sektör içerisinde kendilerini geliştiremedikleri zaman hizmet hızları ve kalitelerinde azalma meydana gelmektedir. Nakliyat hizmetlerinden faydalanacak olan kişiler bir firma tercihinde bulunmadan önce her daim kuşku içerisinde olmaktadırlar. Acaba taşıma hızlı olacak mı, eşyalarım zarar görür mü? gibi istenmeyen düşüncelerdir. Bizlerde firma olarak değerli müşterilerimizin bu düşüncelere kapılmalarının önüne geçmekteyiz. Bunun için genellikle iş içerisinde farklı türlerde hizmetler sunabilmekte ve iş içerisinde 3. Kattan 18. Kata kadar yükselebilen asansörlerimizi kullanmaktayız. Ayrıca her eşya miktarına uygun araçlarımız araç filomuz içerisinde yer almaktadır.

Sizlere bugün bu yazımız içerisinde verdiğimiz hizmetlerin türlerinden ve hizmetlerimizin niteliklerinden bahsetmek istiyoruz. Bu yazımızın ardından taşıma işlemleri ile ilgili herhangi bir düşüncenin aklınızı kurcalamanıza izin vermemekteyiz.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık

Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak genellikle vermekte olduğumuz hizmetler il içerisinde ya da iller arası gerçekleşmektedir. Bu taşıma süreçleri içerisinde uyguladığımız yöntemler içerisinde farklılıklar meydana gelebilmektedir. İlk olarak şehir içi taşımacılıktan bahsetmek istiyoruz. Bu taşımacılık fiyatı genellikle taşınma işleminin gerçekleşeceği ilçeler arası mesafeye ve taşınacak olan eşyalarının miktarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu taşınma süreci içerisinde bütün eşyalar sözleşme içerisinde belirtilen sigorta işlemlerine bağlı olarak kapsama alanımız içerisine girecektir.

Şehirlerarası taşımacılık işlemlerimiz içerisinde ise genellikle şehir içi taşımacılık işlemlerine oranla daha titiz bir şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu taşıma süreci içerisinde taşınacak olan eşyalarınız düzgün bir şekilde kategorize edilerek yol içerisinde herhangi bir karışıklığın meydana gelmesi engellenir. Ayrıca firma olarak uzun yollar içerisinde taşınacak nakliyat işlemleri içerisinde sözleşmeden ayrı olarak bir sigorta işlemi gerçekleştirilmektedir. Sahip olduğunuz eşyaların değerine bağlı olarak yol için ayrı bir sigortalama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat işlemleri genellikle taşınma işleminin gerçekleşeceği şehirlerin uzaklıklarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı net bir fiyat ve tarih almak adına bizlerle iletişime geçerek sizler için en iyi sonuçları önünüze sereceğimizi bilmeniz gerekmektedir.

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Üsküdar evden eve taşımacılık firması olarak işletmelerinizi ya da ofislerinizin taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilmekteyiz. Ofis taşımacılıkları ev taşımacılıklarından farklı olarak daha sağlam paketleme süreçlerinden geçirilmelidir. Bunun nedeni ofis ya da bürolar içerisinde belge, evrak, dosyan gibi önemli işlemlerin olması ve elektronik cihazların fazla olması sebebi ile daha iyi bir şekilde taşınması gerekmektedir. Ayrıca evraklarınızın herhangi bir şekilde kaybolmaması ya da zarar görmemesi açısından yola dayanıklı olacak şekilde kategorik bir şekilde sınıflandırılması yapılmaktadır. Bununla birlikte süreç içerisinde yeni büronun ya da ofisin yerleştirme konularını iyi bir şekilde yaparak eşyalarınızı arayarak zaman kaybetmenizi engellemekteyiz.

Fuar Taşımacılığı

Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak oldukça zor olan ve hatayı kabul etmeyen fuar taşımacılığı konusunda da hizmetler vermekteyiz. Bu taşımacılık işlemi içerisinde herhangi bir zararın meydana gelmesi fuarın iptal olmasına bile neden olabilmektedir. Çünkü fuarın kurulması için taşınan stantları elde etmek oldukça zordur. Bundan dolayı taşıma işlemi içerisinde herhangi bir zarar verilmemesi sağlanır. Bununla birlikte taşıma işleminin sona ermesinin ardından kişiler stantların kurulmasını sağlamak adına deneyimli ekip elemanlarımız mevcuttur. Bu montaj işlemleri içerisinde kişiler dilerlerse kendi elemanlarını kullanabilecekleri gibi dilerlerse firmamızın elemanlarına işleri teslim edebilirler. Tabi bu eleman tercihleri firmamızın sigorta işlemleri konusunda da farklılıkların görülmesine sebep olabilmektedir.