Sancaktepe Asansörlü Nakliyat – Evden Eve Nakliye

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat olarak uluslararası anlamda özel bir nakliyat şirketi olduğumuzu belirtmek isteriz. Uluslararası anlamda bulunan tüm izin ve güvenli taşımacılık belgelerine sahip olan firma 42 yıldır güven ile yollar da hizmet vermektedir. Hemen tüm dünya ‘ya hizmet veren araçlarımızın sayısı 201 adettir. Bu araçlarımızın tüm bakımı düzenli olarak yapılmaktadır.

Sancaktepe Nakliyat Uluslararası

Ülkemizi uluslararası nakliyat hizmetlerinde başarı ile temsil ediyoruz. Daha önce gidilmeyen tüm ülkelere gidiyoruz. Bunların başında Gine, Senegal, Kamerun, Yeşil Burun Adaları, Çekya, Almanya, Fransa, İngiltere, ABD, Japonya, Rusya, Yunanistan, Bulgaristan, Azerbaycan başlıca hizmet verdiğimiz ülkeler olarak göze çarpıyor. Afrika ülkelerine giden ülkemizde başka bir nakliyat şirketi yoktur.

Sancaktepe Nakliyat Araçları

Sancaktepe nakliyat olarak araçlarımızın tüm bakımları yapılmaktadır. Araçlarımız uluslararası tüm standartlara uygun olarak hareket etmektedir. Tüm sıcak ve soğuk ortamlar da taşınması için özel branda işlemleri ve klima hizmetleri eksiksiz olarak tüm araçlarımız da mevcuttur. Tecrübeli sürücülerimiz ile taşınan hiçbir mala zarar gelmemektedir. Sözleşme şartlarımızda hem kendi ekibimiz hem karşı şirketin ekibi ile özenle üzerinde çalışarak maddeler halinde yazıyoruz. Bu tip durumlar sözleşme uyulması halinde herhangi bir sorun ile karşılaşmıyoruz. Genellikle ödemelerimizi döviz cinsinden yapmaktayız. Çok nadir durumlar da ödeme işlemi yurt dışında bulunan Türk şirketlerinde TL olarak yapılmaktadır. Tanker gibi yanıcı madde taşıyan araçlarımızın ve şoför arkadaşlarımızı daha önceden aldığı belgeler ile güvenli taşımacılık hizmetlerini başarı ile tamamlıyoruz.

Sancaktepe Nakliyat ile Taşıdıklarımız

Uluslararası nakliyatta sektörün önde gelen firmaların başında gelen firmamız ile sıfır araçlar başta olmak üzere sebze, meyve gibi taşımacılık hizmetleri güven ile yapılmaktadır.  Bu taşımacılık dan önce uzman ekiplerimiz taşınacak malları önceden sevkiyata uygun hale getirerek tıra yüklemesini yapmaktadır. Bu yükleme yapıldıktan sonra her türlü testten geçen şoför arkadaşlarımız yola çıkmaktadır. Mazot taşıma işlemini özel güvenlik önlemli araçlarımız ile yapıyoruz. Bir başka taşıma işlemi ise mobil evlerdir. Genel anlamda özellikle araçlarımızın dönüş aşamasında yabancı ülkelerde birbiri yaptığı boş dönmesini engellemek için mobil ev taşımacılığı yapıyoruz. Özel hava yolu şirketlerin uçak parçaları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Sancaktepe Nakliyat Sözleşme

Sancaktepe Asansörlü Evden Eve Nakliye, Firmamız olarak sözleşme şartlarına çok önem vermekteyiz. Bu sözleşme şartlarından kısaca bahsetmek gerekirse. Taşınacak malın ne kadar süre de teslim edileceği ile ilgilidir. Bu çok önemli bir detaydır. Sebze, meyve taşımacılığında her ne kadar klimalı araçlarımız olsa da firma olarak eğer zamanında teslimat yapılmaz ise bozulma gibi bir takım olumsuzluk görülmektedir. Araç sevkiyatında ise mutlaka araçlara ek olarak bir takım güvenlik önlemleri alıyoruz. Araçların herhangi bir zararını firmamız karşılamaktadır. Yine en önemli hususlardan biri de teslimat aşamasında malların indirme işleminde geçmektedir. Malları indirir iken karşı firmamı elemanlarını getirecek yoksa biz kendi elemanlarımız ile indirme işlemi yapacağız bunların sözleşme de açık olarak yazması gerekir. Yine önemli bir husus mazot. Tankerlerimizin güvenli yükleme yapıldığına dair tüm belgelerin sözleşme de ek olarak koymamız gerektiği ile ilgilidir. Bu tür durumlar da yaşanacak olumsuz durumlar da firmamız sorumlu değildir.  Sözleşmenin her iki tarafın yetkilileri ile detaylı bir şekilde yapıldıktan sonra fiyatlandırma işlemine geçiyoruz. Bu işlemde sözleşme de açık olarak yer almaktadır. Genel anlamda firmamız işin başlangıcında ücretin yarısını bitişinde ise tamamını almaktadır. Bu tür işlemleri yaparak hem karşı firma hem kendimiz güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerini yapıyoruz.