Bize Yazınız

Adınız (gerekli)

İletişim Bilgileri

Adres: Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Başak Sokak No:2, Atrium Çarşi 34520, Beylikdüzü / İstanbul

Tel 1   : 0 (212) 881 43 42

Tel 2  : 0 (212) 872 60 89

7/24 Saat Kesintisiz Hizmet

İletişim Kurma

Karmaşık düşünceler üretmek ve bunları sonuç alabilecek şekilde ifade edebilmek organizasyonlarda çok önemli bir rol oynar.

Anlaşa bilme becerisi, konuşmak, ikna etmek, öğretmek ve tartışmak gibi bir dizi etkinliği içerir. Bunları başarıyla gerçekleştirmek için, düşünceleri ifade edebilmenin ve iletişim kurmanın ne anlama geldiğini anlamak; gerekli yetenek ve becerileri geliştirmek şarttır.

İnsanlar iletişim kurmadan edemezler, insan davranışının en temel öğesidir. Ancak kontak kurarken, ne söylediğiniz ve hangi düşünceleri dile getirdiğinizden çok, bunları nasıl ifade ettiğiniz, bir başka deyişle tarzınızı, asıl belirleyici unsurdur.

İletişimde başarılı olmanız, mesajınızı alan kişilerin onu inanılır ve güvenilir bir mesaj olarak değerlendirmelerine bağlıdır.

İyi bir iletişime duyulan ihtiyaç

İyi ve doğru bir iletişim kurmak, işlerinize akış kazandırır. Yöneticilik yapıyorsanız, ya bilgi edinmek isteyeceksiniz ya da başkalarını bilgilendireceksinizdir. Bazen de, başkalarının sizi anlamalarını ve istekleriniz doğrultusunda davranmalarını sağlamanız gerekecektir.
Her iki durumda da, iletişim eksikliği ya da yokluğu yanlış anlaşılmalara, dolayısıyla da birçok soruna yol açar. Etkili bir anlaşma kurmayı amaçlıyorsanız, işlerin hangi noktalarda ters gitmeye başlayabileceğini bilmek yararlı bir başlangıç noktasıdır.

×

Merhaba

Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulnakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?