Sarıyer Nakliyat – Asansörlü Evden Eve Nakliye

Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren şirketimiz bünyesinde 14 araç ile hizmet vermektedir. Tecrübeli ekimiz ile her türlü nakliyat işlerinizi güvenle itina ile yerine getiriyoruz. Sarıyer nakliyat 45 yıllık geçmişi ile ülkemizde ki birçok firmadan daha köklü bir geçmişi olduğu biliniyor. Güvenli taşımacılıkta eşyalarınızı özel maddeler ile defalarca sarıyoruz ve bu şekilde eşyaların kırılma çizilme gibi sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca taşımacılık sertifikamız ile diğer firmalardan bir adım öne çıkıyoruz.

Sarıyer Nakliyat Güvende Taşımacılık Hizmeti

Sarıyer nakliyat olarak taşınacak eşyaları uzman ekibimiz önceden tespit etmektedir.  Taşınacak evin veya ofisi 1 gün öncesinde keşif ziyareti yapıyoruz. Keşif ziyaretimizde asansör kullanıp kullanılmayacağı, eşya kapasitesi, mesafe, çalışacak ekip arkadaşlarımızın belirlenmesi gibi birçok etkeni belirliyoruz. Keşif ziyaretinin bir başka önemi ise daha önceden eşyaların toplanıp toplanılmamasına bakıyoruz. Ardından müşterimizi ofis ortamına davet ediyoruz. Karşılıklı anlaşmalardan sonra gerekli fiyatlandırma bilgisini iletiyoruz. Karşı tarafında uygun görmesi halinde sözleşme yapıyoruz. Sözleşme içerisinde fiyat bilgisi, adres, mesafe, asansör ve gerek duyulması halinde eklenecek diğer bilgileri anlaşarak not ediyoruz. Bu sayede ürünleriniz hasar görmesi halinde veya zamanında taşıma işlemi yapılmaması halinde sözleşme gereği hem zararı karşılıyoruz hem de aldığımız ücreti geri iade ediyoruz. Geçmiş işlerimizde daha önce herhangi bir sorun yaşanmadığı bildirmekten mutluluk duyarız.

Sarıyer Nakliyat ile Ofislerinizi Taşıyoruz

Sarıyer nakliyat olarak bir başka taşımacılık işlemimiz ise ofis taşımacılığı. Ofislerinizdeki eşyaları güven ile taşıyoruz. Bu işlemi yapmadan önce tabi ki keşif yaparak ofisin genel bilgisini alıyoruz. Keşif görevinden sonra genelde müşterilerimiz ofislerindeki tüm eşyaları bizden toplanması isterler. Ekip arkadaşlarımız ile taşınma işleminden bir gün öncesinde toplama işlemini yapıyoruz. Bu işlem tamamlandıktan sonra ertesi gün taşıma işlemini yapıyoruz. Taşıma işlemi bittikten sonra gerekli görülmesi halinde tekrar yerleştirme işlemini ekip arkadaşlarımız ile özenle itina ile yapıyoruz.

Sarıyer Nakliyat Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Sarıyer nakliyat olarak birtakım özelliklerimiz bizi diğer firmalardan ayırmaktadır. Bunlardan biri kendi asansörlerimiz. 14 Aracımızın da asansörü mevcuttur. Gerekli duyulması halinde hiçbir bekleme süresi olmadan ekibimiz ile taşıma işlemine gitmektedir. Ayrıca firmamız asansör kiralama hizmeti de vermektedir. Sadece ülkemizde alınan sertifika dan ziyade uluslararası da belgemiz mevcuttur. Diğer bir ayrıcalıklı hizmetimiz zamanında teslimattır. Diğer firmalar gibi taşıma işlemlerinde hiçbir gecikme söz konusu değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması durumunda sözleşme gereği ödemeniz geri yapılmaktadır.

Sarıyer Nakliyat Ücretlerimiz

Sarıyer nakliyat olarak ücretlerimiz iş durumuna göre geçmektedir. Şehirler arası taşımacılık yaptığımızda o an ki eşya durumunuz, mesafe gibi farklı etmenler mevcuttur. Genel anlamda ortalama 0-500 Km ‘de 1750 TL başlayan fiyatlarımız mevcuttur. Eğer kendi asansörümüzü kullanmak ister iseniz indirim gibi ek özelliklerimizden yararlanabiliyorsunuz. Diğer fiyat belirleme politikamız ise eşya durumudur. Ne kadar çok eşyanız var ise hem aracın kapasitesi büyüme gösterecek hem de elaman sayısı artacaktır. Bu durum da fiyat değişikliklerine olanak sağlar.

Sarıyer Nakliyat Sözleşme

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sözleşme yapılmadan hiçbir işe girişmeyiz. Firma olarak sözleşmeye çok fazla önem vermekteyiz. Sözleşme içerisinde eleman sayısı, eşyaların durumu, işin başlama saati, işin bitiş saati, mesafe, fiyatlandırma, asansör kullanıp kullanılmayacağı gibi farklı içeriklerden söz etmek gerekir. Eşyaların herhangi bir zarar görmesi halinde firma olarak eşyaların değerini tamamı ile karşılıyoruz. Bu tip durumlar da diğer firmalar gibi çeşitli bahaneler sunmuyoruz. Fiyatlandırma politikamız işin başlamasında ne ise sonunda da aynı şekilde bulunmaktadır. Hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmiyoruz.