Paketleme ve Montaj - Kusursuz Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat Paketleme ve Montaj sektörü içerisinde köklü firmalardan biriyiz.Bu iş sektörü içerisinde hem şehir içi hem de şehirlerarası olacak şekilde müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Evden eve nakliyat işlemleri oldukça titiz çalışılması gerekilen bir iş alanıdır. Bu iş içerisinde müşterilerimizin eşyalarına ya da çalışanlarımızın güvenliğine oldukça dikkat etmekteyiz. Firma olarak her daim müşteriler tarafından beğenilen bir firma olmak adına çeşitli ilkelerimiz bulunmaktadır. Mesela bünyemiz içerisinde çalışmakta olan personellerimizin kesinlikle düzgün tipler olmasına özen göstermekteyiz. Ayrıca iş hakkında detaylı bilgilerinin bulunması her daim marka değerimizi artırmaya yarayacaktır. Müşterilerimize taşıma süreci içerisinde çeşitli konularda yardım etmekteyiz. Bunlar taşıma süreci içerisinde eşyaların güvenliğini sağlama gibi çeşitli konular olabilmektedir.

Evden Eve Taşımacılıkta Yaptıklarımız

Taşıma süreci günümüzde çalışmakta olan insanlar için oldukça zahmetli bir iştir diyebiliriz. Bundan dolayı taşımacılık sektörü günümüzde oldukça önemli bir hal almaya başlamıştır. Bu taşımacılık süreci içerisinde müşterilerimizin eşyalarının taşınacak konut içerisinde düzgün bir şekilde paketlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü her müşteri eşyalarına taşıma süreci içerisinde bir zarar gelir mi? Diye bir düşünce içerisine girmektedirler. Bu kötü düşüncelerin müşterilerimizin güzel beyinlerini meşgul etmesini önleyebilmek amacıyla ilk olarak müşterilerimizin ikamet ettikleri konut içerisinde bulunan eşyaların değerlendirmesi amacıyla bir ekspertiz göndermekteyiz.

Göndermiş olduğumuz bu ekspertiz arkadaşımız ev içerisinde gerekli olan bütün incelemeleri gerçekleştirdikten sonra ev içerisinde bulunmakta olan eşyalar hakkında detaylı bir inceleme gerçekleştirir. Ardından ise bu eşyaların taşıma süreci içerisinde zarar görmemesi açısından nasıl bir şekilde ambalaj’lanacağını ve paketleneceği konusunda iyi bir değerlendirme gerçekleştirmektedir. Bu değerlendirmeden sonra gerekli olan bilgileri not ettikten sonra müşterilerin yanından ayrılır. Daha sonra taşıma günü geldiği zaman ekspertiz tarafından belirlenmiş olan paketlenme süreci ekip arkadaşlarımıza anlatılır. Ekip arkadaşlarımız bu paketlenmeye uygun olacak şekilde gerekli olan bütün ekipmanları yanlarına alarak taşıma işlemi gerçekleştirilecek konuta giderler. Burada kaliteli ve güvenli bir şekilde paketleme işlemlerini halleden arkadaşlarımız, eşyaları güvenli bir şekilde taşıma işlemi için gelmiş olan araç içerisine yerleştireceklerdir.

Evden Eve Taşımacılık İçerisinde Montaj

Evden eve taşımacılık içerisinde önemli olan bir diğer konu ise eşyaların demonte ve monte etme işlemleridir. Bu süreçler içerisinde müşteriler dolap eşyalarını nasıl taşınacaklarını düşünürler. Ama bu konu onların değil biz taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firmaların işidir. Bundan dolayı müşterilerimizin yaşadıkları konutları incelemek adına ücretsiz bir şekilde göndermekte olduğumuz ekspertiz arkadaşlarımız ev içerisinde demonte edilecek olan eşyaların var olup olmadığını değerlendirerek eğer gerek görürse taşıma süreci içerisinde bir marangoz dahil edebilmektedir. Daha sonra ise eşyaların taşınacağı yeni konutta incelemeler yaparak ev sahibi ile birlikte monte işlemlerinin nerelere yapılacağı hakkında detaylı bilgiler alacaktır.

Bu işlemlerin ardından ekspertiz arkadaşımız taşıma işlemini yapacak olan ekip arkadaşlarımıza gerekli olan bilgileri verdikten sonra anlaşmalı olduğumuz marangoz ustasına gerekli bilgileri verecektir. Bu bilgiler ışığında evden eve taşımacılık içerisinde montaj şlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Evden Eve Nakliyat Konusunda Eşya Güvenliği

Evden eve taşımacılık firması olarak bu taşıma süreci içerisinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi açısından gerekli olan paketleme ve montaj için bütün önlemleri sağlamış olduğumuzu sizlere söyleyebiliriz. Lakin yine de müşterilerimizin içlerinin rahat olması ve bizlere tam bir şekilde güvenmeleri açısından eşyalarının bütününü firma olarak sigortalatmaktayız. Taşıma süreci içerisinde eşyalar üzerinde meydana gelecek olan en küçük kusur dahi firma olarak bizlerin sorumluluğu altındadır.

EtiketlerPaketleme ve montajEvden eve nakliyat, Evden eve nakliyat firmaları, Evden eve nakliyat fiyatları, Evden eve taşımacılık, Nakliyat, Nakliye, Şehirler arası evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat firmaları, Taşıma, Asansörlü evden eve taşimacılık, paketleme, istanbul evden eve nakliyat, nakliye evden eve,