Yakuplu Evden Eve Nakliyat - Taşıma Firması

Yakuplu evden eve nakliyat firmaları Vatandaş nazarında artık hırsız firmalar gibi bir intiba uyandırdı. Vatandaş doğru bilgi edinebilirse, bu nakliyatçı maskeli hırsız firmalara karşı dikkatli ve uyanık olabilir. Doğru bilgi edinmek günümüzde kolay değildir. Biz her şeyden önce doğru bilgi verme sorumluluğumuzu yerine getirmek istiyoruz.

Bilinmesi gereken ilk bilgi, nakliyatçı olmayan, tek bir aracı dahi olmayan, ofisi bile olmayan kişiler firmalar, sahte reklam ve çeşitli ilanlarla kendilerini İstanbul evden eve nakliyatcı’sı gibi tanıtmaktadırlar. Bunların sayısı değil bir, iki, on belki onlarcadır. Lütfen nakliyatçı maskeli dolandırıcılara karşı araştırmacı, bilinçli olunuz.

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Nasıl yapılıyor?

Beylikdüzü evden eve nakliyat firması bulmak, bulunan firmaya güvenmek, sorunsuz ve sıkıntısız taşınma yapmak imkansız gibi bir durum. Ortalık nakliyat firmasından geçilmiyor. Sorun evden eve nakliyat firması bulmakta da değil. İstanbul da kayıtlı üç yüz tane evden eve nakliyat firması olduğu biliniyor. Bunlar kayıtlı olanlar bir de kayıt dışı olanlar var ki onların sayısını kimse bilmiyor.

Ülkemizde her hangi bir sebep ile, İstanbul evden eve nakliyat firması arayan, herhangi bir vatandaş hangi kriterleri arayacağını hangi firmaya hangi kıstas ile güveneceğini tam olarak bilemiyor. Bu anormal bir durum değil. Türkiyedeki Nakliyat firmaları yeterince kendisini anlatamıyor. Bu firmalar olması gerektiği gibi oda ve benzeri kurumlar ile yeterince örgütlü de değiller. Hal böyle olunca bu sektörde kimin eli kimin cebinde kimsenin bilmediği bir durum. Başta vatandaş olmak üzere bu sektörde yasal nakliyat firmaları da dahil herkes, korsan firmalar hariç herkes mağdur durumdadır. Hak kaybına uğramaktadır. Korsan, yasadışı firmaların mağduru olmuşlardır.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Biliglendirme

Yakuplu evden eve nakliye firması aradığınızda sizi doğru bilgilendirecek kimse olmasa da, öncelik ile siz, vergi mükellefi olan firmaları bulmanız gerekir. İnternette Yakuplu evden eve yazınca karşına çıkan firmalara soracağınız, mutlaka görüp emin olacağınız ilk bilgi, vergi mükellefi belgesidir. Kamudan vergi kaçıran sizin eşyanızı, paranızı pulunuzu, değerli, önemli eşyanızı neden kaçırmasın? Bu soruya verecek cevabınız vergi mükellefi kaydının önemi de belirler.

İstanbul evden eve nakliyat firması vergi mükellefi ise bu sadece bu firmanın vergi kaydını gösterir nakliyata dair tüm her şeyini göstermez. Fakat vergi mükellefi olmayanların da hiçbir şeyine bakmaya, hiçbir şekilde güven duymaya veya her hangi bir yerden bir yere eşya taşıtmaya kesinlikle kalkmayınız. Vergi kaydı olan firmada güven için arayacağımız ikinci özellik, yetki belgesi olmalıdır. Ulaştırma bakanlığından alınan K-3 yetki belgesi, bu firmanın nakliyat yapabilecek yeterliliğe sahip olduğunu ortaya koyan diğer önemli yasal belgedir. Bu belgede internet sitesinde, ofiste çıplak göz ile rahatlık ile görülebilecek bir yerde olmalıdır ve orijinal ıslak imzalı olduğundan da emin olunmalıdır.

Araçların giydirmesi, logoları firmaya ait olmalıdır. Diğer önemli husus da personel firmanın kendi personeli olmalıdır. Eğitimli, deneyimli, gündelikçi olmayan sigortalı personel işin ehli ve sorumluluk sahibi personeldir.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi ve Sigortası

Yakuplu evden eve taşımacılık firmasında yukardaki özellikler var ise, geriye kalan sözleşme ve sigortala işlemidir. Sözleşme ve sigortalama mutlaka yapılmalı, yapılmadan hiçbir eşya değil taşımak yerinden bile oynattırılmamalı el sürülmesine dahi izin verilmemelidir.

Sonra sözleşme yapmadığınıza pişman olmamalısınız. Firma ile sorun yaşadığınızda size sözleşme lazım olacaktır. Eşyanız hasar gördüğünde ise taşıma sigortası yapmadığınıza pişman olabilirsiniz. Sözleşme ve sigorta olası sorunlar içindir. Sorun çıktığında ihtiyaç duyacaksınız. Başlangıçta taşıma firmaları sorunsuz olacağını söylese de olası sorun durumunda çözümü hazırlamak amaçlıdır.

Yakuplu evden eve nakliyat hizmetimize, çözüm planlarımıza dair detaylı bir dosya oluşturduk, intiyaç duyarsanız evden eve nakliyat dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız tüm yasal belgeleri, sözleşme ve sigortalı nakliyatı, ekonomik fiyatı ve profesyonel kadrosu ile yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

Evden Eve Nakliyat hizmetinin diğer önemli püf noktası ücret kısmıdır. Ücretlendirme dair Hemen Teklif Al sayfamızda oldukça detaylı bilgi bulabilirsiniz.