Adalar Nakliyat - Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Adalar evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardan beri Adalar ilçesi içerisinde bulunmakta olan kişilerin gerek ilçe içerisinde gerekse de ilçe dışında gerçekleştirilecek olan taşıma işlemlerini üstlendik. Bu taşıma işlemleri içerisinde son derece kaliteli bir şekilde hizmet vererek bizleri tercih eden müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmasına sebep olduk. Adalar evden eve nakliyat firması işlemler içerisinde her daim büyük bir özveri ve disiplin içerisinde hareket etmektedir.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Taşıma süreci her daim titiz edilmesi gereken bir iştir. Bundan dolayı işten önce düzgün bir plan gerçekleştirilmesinin son derece önemli bir olay olduğunu düşünmekteyiz. Bundan dolayı taşıma süreci için gerekli olan bütün durumu kontrol edebilmesi adına ekibimiz içerisinde bir adet ekspertize yer vermekteyiz. Bu ekip arkadaşımız taşıma işlemlerinden önce taşıma işleminin gerçekleşeceği ev ya da iş yerinde bulunan eşyalarını inceler ve asansör sisteminin kurulması için uygun ortam mevcut mu ya da kurulursa en uygun şekilde nasıl kurulur gibi gerekli olan bütün planı taslak şeklinde yavaş yavaş oluşturmaktadır. Bu işlemlerin ardından ekip arkadaşımız müşterimize gerekli olan bütün bilgileri vererek taşıma konusunda bizlere bilgi verip müşteriye fiyat iletmemizi sağlar böylece müşteriyle anlaşırsak gerekli bütün belgeler imzalanarak taşıma işini yürütmek bizlere kalacaktır.

Adalar Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz

Adalar nakliyat şirketi olarak müşterilerimize çeşitli konular içerisinde asansörlü nakliye hizmetide vermekteyiz. Müşterilerimizin şehirlerarası, şehir içi ya da ilçe içerisinde taşıma işlemlerini yapabilmekteyiz. Sadece evden eve nakliyat işlemi değil ofis ya da büro gibi iş yerlerinin taşıma işlemini gerçekleştirebilecek yeterli donanıma sahibiz.

Taşıma işlemleri içerisinde 13. Ve 18. Kata kadar uzanmakta olan çeşitli araçlarımız mevcuttur. Eğer Adalar ilçesinden farklı bir şehre yada ilçeye bir taşıma işlemi gerçekleştirilecekse gerekli olan bütün araçlar firmamız tarafından özenli bir şekilde ayarlanmaktadır. Taşıma işlemi sırasında ilk olarak paketleme konusunda dikkat etmekteyiz.

Ayrıca taşıma işlemi sırasında kesinlikle eşyalarınıza kaba bir davranış sergilememekteyiz. Genel olarak müşteriler bizlere eşyaların fırlatılacağından korktuklarını belirtmektedirler. Lakin firmamız içerisinde kesinlikle bu şekilde müşteri memnuniyetini yaralayacak hareketlere izin verilmez. Bizler her daim taşıma işlemleri sırasında müşterilerimizin eşyalarını tıpkı kendi eşyalarımıza verdiğimiz özenle taşımaktayız. Taşıma işlemleri içerisinde her daim ürünlerin zarar görmeden taşınacakları yerlere ulaşmaları için gerekli olan bütün tedbirleri almaktayız.

Adalar Nakliyat Olarak Taşıma Seçenekleri

Adalar evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize taşıma konusunda oldukça geniş seçenekler sunabilmekteyiz. Ayrıca firmamızın bünyesi içerisinde her türlü araç bulunduğundan dolayı taşıma işlemi içerisinde herhangi bir şekilde herhangi bir problemle karşılanmamaktadır.

 Bunlarla birlikte taşıma sektörü içerisinde kullanılan ekipmanlar kadar firma içerisinde çalışmakta olan personellerinde önemli bir unsur olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı firma olarak bizler bünyemiz içerisine alacağımız ekip arkadaşlarımızın son derece dikkatli bir şekilde seçilmesi konusunda gerekli olan bütün önlemleri almaktayız.

Firmamız içerisine aldığımız bütün ekip arkadaşlarımız taşımacılık sektörü konusunda belli bir bilgi düzeyine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca işler içerisinde çalıştırarak kişileri gözlemleyip bizlere uygun olup olmadıkları yönünde kararlar vermekteyiz. Eğer kişiler bizler için yeterli düzeydelerse bizlerle çalışabilmeleri için gerekli fırsatı kendilerine sunmaktayız. Ayrıca müşterilere karşı herhangi bir şekilde saygısızlığa tahammül etmemekte olan bir firmayız.

Bundan dolayı taşıma işlemi içerisinde göstermiş olduğumuz kaliteyi müşterilerimize sunduğumuz iletişim kalitesi ile de göstererek her daim olumlu eri dönüşler elde etmekteyiz. Böylece firma olarak sektör içerisinde iyi bir konuma gelmeyi başarmaktayız.

Hizmet Verdiğımiz Adalar

Büyükada,   Heybeliada,  Burgazada,  Kınalıada,  Sedefadası,  Sivriada,  Yassıada,  Kaşık Adası,  Tavşan Adası.