Zeytinburnu Nakliyat – Asansörlü Evden Eve Nakliye

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat, Günümüzde insanların evleri, iş yerleri ya da fuarları taşımak için oldukça çaba göstermektedirler. Bundan dolayı nakliyat sektörüne doğu bir kayış söz konusudur. Bunun nedeni insanlar taşıma süreçleri içerisinde girecekleri yorgunluk ve zaman kaybı süreci yaşamak istememeleridir. Bundan dolayı kendilerine yakın gördükleri ve güven konusunda asla endişe duymayacakları nakliyat firmalarını bu konularda tercih etmektedirler. Bizler Zeytinburnu nakliyat firması olarak müşterilerimizin her daim güvenlerini ve beğenilerini kazanmak adına çeşitli hizmetler sunmaktayız. Bundan dolayı bünyemiz içerisinde geniş yelpaze içerisinde iş hizmeti sunarken bu hizmetleri sağlamak konusunda görevli olan personellerimizin her daim deneyimli ve iş konusunda atılgan kişilerden olmasına dikkat etmekteyiz. Bu tercihlerimizden dolayı her daim müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Zeytinburnu Nakliyat Olarak Sağladığımız Hizmetler

Zeytinburnu nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli hizmetler sunmaktayız. Bu sunmakta olduğumuz hizmetler içerisinde her daim en iyi sonucu elde etmek adına hizmet verdiğimiz konuya uygun şekilde hareket etmekteyiz. Yani şunu söylemek istiyoruz. Sizlere ev taşımacılığı için hizmet verdiğimiz zaman ofis ya da büro taşımacılığından farklı bir şekilde davranmaktayız. Bunun nedeni her taşımanın kendine has bir inceliğinin bulunmasıdır. Firma olarak sizlere verdiğimiz hizmetlere geri dönecek olursak ilk olarak evden eve nakliyat konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz. Bunun yanında ofis, büro ya da fuar gibi zorlu taşımacılıkların üstesinden kolay bir şekilde gelmektedir. Ayrıca şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin gerekli olan bütün hizmetleri verebilmekteyiz.

Zeytinburnu Taşımacılık Sigorta İşlemleri

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak bizleri tercih eden müşterilerimize her daim eşyalarının güvende olduğu hissini verecek olan sigorta işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu süreç içerisinde bütün eşyalar firmamızın güvencesi altındadır. Bununla birlikte eşyalarınızın şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılığına bağlı olarak sigorta işleminde farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılığı sizlere şu şekilde anlatabiliriz. Şehir içi taşımacılık içerisinde sadece eşyaların taşınma süreci içerisinde geçirdiği süreçler sigorta altına alınırken şehirlerarası yolculuklar içerisinde ise eşyalarınız yol boyunca ayrı olarak sigortalanmaktadır. Eşyalarınızın değerine oranla bu sigorta oranında değişiklik gösterebilmektedir.

Taşımacılık Sürecinde Yapılanlar

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken belli aşamalardan geçmekteyiz. Taşıma süreci içerisinde gerekli olan aşamalar belirlendikten sonra ikinci olarak evinizden eşyalarınızın taşınma süreci gelmektedir. Bu süreç içerisinde eşyalarınızın yol boyunca güvenli bir şekilde taşınabilmesi açısından gerekli olan paketleme v ambalajlama süreçleri sağlam bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sürecin içerisinde herhangi bir şekilde personellerimiz paketleme işlemlerini baştan savma bir şekilde yapmamaktadırlar. Bu paketleme işlemleri sona erdikten sonra eşyalarınız oldukça sağlam ve güvenli bir şekilde asansöre yerleştirildikten sonra bizlere belirtmiş olduğunuz yere eşyalarınızı yine aynı titizlik içerisinde teslim etmekteyiz.

Bizleri Tercih Etmek İsteyenler

Zeytinburnu asansörlü evden eve nakliyat firması olarak bizleri tercih etmek isteyen kişilerin seçebilecekleri bazı seçenekler yer almaktadır. Bu seçenekler içerisinde ilk olarak sabit telefonlarımız yer almaktadır. Sabit telefonumuz üzerinden bizlere ulaşmayı başaran kişiler ortak aldığımız tarih içerisinde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bununla birlikte şubemize yakın bir yerde ikamet etmekte olan kişiler dilerlerse bizimle yüz yüze olacak şekilde iletişime geçebilmektedirler. Bu süreç içerisinde adeta bir misafir gibi müşterilerimizi ağırlamakta süreç içerisinde gelişecek olan aşamaları kendilerine detaylı bir şekilde aktarmaktayız. Böylece müşterilerimizin kafasında herhangi bir şekilde bir soru işaretinin meydana gelmesine mani olmaktayız. Eğer kafalarını kurcalayan sorular varsa süreç içerisinde bizlere sorabilirler.