Beykoz Nakliyat - Evden Eve Taşımacılık

Beykoz Evden Eve Nakliyat, Günümüzde birçok alanda olduğu gibi taşıma ve taşınma alanında da yeni firmalar kurulmaktadır. Nakliye hizmetleri açısından farklı yöntemler ve ekipmanlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu farklılıklar ile birlikte daha hızlı ve kolaylıkla nakliyat hizmeti yerine getirilir. Beykoz nakliye hizmetleri açısından deneyimli ve düzgün firmalara sahiptir. Hizmet uygulamasında konusunda tecrübeli personeller çalışmaktadır. Bu personellerin yanında ilgili malzeme ya da eşyanın durumuna göre yardımcı malzemeler kullanılır.

Evden eve nakliye veya işyerinin taşınması durumlarında; personelin tecrübesi, kullanılan paketleme malzemeleri, yardımcı ekipmanların kalitesi, nakliye işlemini gerçekleştirecek aracın modeli, aracın gerekli bakımlarının yapılmış olması, taşınma esnasında vinç kullanılıyor ise yada asansör kullanılıyor ise eşya için uygun olup olmaması önemli faktörlerdir.

Beykoz kurumsal taşıma hizmeti konusunda da gelişmiş bir ilçedir. İşyeri taşınmalarında kullanılan vinç ve asansörler malzemelere uygun olarak seçilir. Taşınma esnasında bir kaza yaşanmaması için gerekli önlemler de alınır. Evden eve nakliyat Beykoz denildiğinde birçok firma karşınıza gelecektir. Firmalar özen ve itina ile taşıma ve taşınma hizmetini tamamlama hedefindedir. Taşınacak malzemeye zarar gelmeden taşımak amacı ile hem personel hem de araç tespiti yapılır.

 

Beykoz Evden Eve Nakliye

Geçmişte evden eve taşınma işleminde kişiler kendi imkânları ile kendi araçlarını kullanır ve taşımada eş dost arkadaşlarından yardım alırdı. Bu şekilde olan taşımalarda ise eşyaların zarar görme durumları yaşanırdı. Ayrıca bunun yanında bir eşyanın nasıl taşınması konusunda bilgi sahibi olmayanlar kişilerin taşıma esnasında zarar görme durumu söz konusu olmakta idi.

Beykoz evden eve nakliyat firmaları konusunda deneyimli personeller ve profesyonel ekipmanlar kullanmaktadırlar. Ayrıca taşıma araçlarını eşya ya da malzemenin cinsine göre belirlerler. Araç nakliye hizmeti sırasında önemli bir ekipmandır. Uygun olmayan bir araç kullanımında zarar görme durumu yaşanabilir. Herhangi bir zarar ve taşıma sırasında olabilecek bir hırsızlık durumunda müşterinin zarar görmemesi adına sigorta yaptırılır.

Beykoz Kurumsal Nakliye Süreci

Beykoz kurumsal nakliye ihtiyacı konusunda ilk işlem eşyanın bulunduğu kat tespit edilir. Ardından malzemelerim veya eşyanın paketlenmesinin nasıl yapılacağı belirlenir. Paketleme sırasında eşyanın cinsine göre dayanıklı malzeme kullanılır. Taşınacak eşyanın bulunduğu kat yüksek ise duruma göre vinç veya asansör kullanımı yapılır. Monte olan ürünler tamamen sökülür. Yine paketleme işlemi yapılır. Ardından nakliye aracına yüklenir. Yükleme esnasından hassas olan malzemelerin zarar görme ihtimali hesaplanır. Ona göre istifleme yapılır.

Nakliye hizmetinin son aşaması yeni yere ilgili malzeme veya eşyanın yerleştirilmesidir. Monte şeklinden sökülerek getirilen tüm malzemeler bu yerde tekrar monte edilir. Müşteri talebine göre bu yerleştirme işlemi yapılır. Ardından tüm hizmetin eksiksiz tamamlandığına dair tutanak imzalanır.

Beykoz Nakliye Araçları

Beykoz Evden Eve Nakliyat hizmetinin en önemli faktörlerinden biri de kullanılacak araçtır. Sorunsuz bir taşıma işlemi yapabilmek için tecrübeli personel yanında uygun bir araç tercih edilmelidir. Beykoz nakliye firmaları çoğunlukla yük eşya taşıma esnasında kapalı kasa kamyon tercih etmektedir. Kamyonun kapasitesi eşyanın hacmine göre belirlenmektedir. Beykoz nakliye işlemlerinde kullanılacak araçlar konusunda bilinmesi gereken bir önemli husus ise araçların bakımlarının tam ve eksiksiz yapılmış olmasıdır.

Belirli bir tonaj yük alması gereken araçlara fazladan malzeme yüklenmemelidir. Kamyon ve kamyonetlerin her biri modeline göre belirli bir yük taşıma kapasitesi bulundurur. Araç ruhsatlarında bu kapasite de belirlenmiştir. Eşya taşıma esnasında mutlaka bu kapasite göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kapasite aşıldığından dolayı kazalar yaşanabilmektedir. Böyle biz kazada suçlu olarak tamamen eşyayı yükleyen ve bu şekilde yola çıkmasını sağlayan kişiler kabul edilir.

İSTANBUL BEYKOZ İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

ACARLAR MAHALLESİ,           AKBABA MAHALLESİ,           ALİBAHADIR MAHALLESİ,           ANADOLU HİSARI MAHALLESİ,           ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ,               ANADOLU FENERİ MAHALLESİ,                      BAKLACI MAHALLESİ,                 BOZHANE MAHALLESİ,                 CUMHURİYET MAHALLESİ,                 ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ,               ÇENGELDERE MAHALLESİ,               ÇİFTLİK MAHALLESİ,                         ÇİĞDEM MAHALLESİ,                         ÇUBUKLU MAHALLESİ,                          DERESEKİ MAHALLESİ,                       ELMALI MAHALLESİ,                            FATİH MAHALLESİ,                            GÖKSU MAHALLESİ,                            GÖLLÜ MAHALLESİ,                       GÖRELE MAHALLESİ,                          GÖZTEPE MAHALLESİ,                   GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ,                   İNCİRKÖY MAHALLESİ,                   İSHAKLI MAHALLESİ,            KANLICA MAHALLESİ,            KAVACIK MAHALLESİ,            KAYNARCA MAHALLESİ,            KILIÇLI MAHALLESİ,            MAHMUT ŞEVKETPAŞA MAHALLESİ,            MERKEZ MAHALLESİ,                 ORTAÇEŞME MAHALLESİ,                 ÖĞÜMCE MAHALLESİ,                 ÖRNEKKÖY MAHALLESİ,                 PAŞABAHÇE MAHALLESİ,                 PAŞAMANDIRA MAHALLESİ,                  POLONEZKÖY MAHALLESİ,                 POYRAZKÖY MAHALLESİ,                 RİVA MAHALLESİ,                 RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ,                 SOĞUKSU MAHALLESİ,                 TOKATKÖY MAHALLESİ,                 YALIKÖY MAHALLESİ,                 YAVUZ SELİM MAHALLESİ,                 YENİ MAHALLE MAHALLESİ,                 ZERZAVATÇI MAHALLESİ