Kadıköy Nakliyat – Asansörlü Evden Eve Hizmet

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile bir evden başka bir eve taşınma gereksinimi duyabilirsiniz. Fakat aklınızda soru işaretleri olabilir. Bu soru işaretlerini firmamız olarak en aza indirme yaparak çözüm odaklı çalışıyoruz.  Her nakliyat şirketleri güvenilir değildir. Nakliyat şirketlerin güvenilir olup olmamasını sertifikalardan veya geçmişte yaptığı bazı işlerden anlayabilirsiniz. Firmamız olarak tüm sertifikalar firmamız mevcuttur. Eğer görüşme niyetiniz var ise mutlaka diğer yaptığımız işlerden kişiler ile görüşme yaparak aklınızdaki soruları bir nebze giderebilirsiniz.  Ayrıca kurumsal işletmeleriniz ile de taşımacılık işleriniz yapılmaktadır. Hem kurumsal hem bireysel nakliyat işletmeleriniz de mutlaka sözleşme yapılması güvenlik açısından büyük kolaylık sağlanır. Fiyatlandırma ise birçok etkene göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar mesafe, eşya, asansör ve eleman sayısına göre farklı etkenleri mevcuttur.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat yapacakların birtakım şeylere dikkat etmesi gerekir. Alacağı ücrete, eşyaların bir şeyle sarılıp sarılmadığına, geçmişte yapılan işlerin başarısına, asansör olup olmadığı gibi birkaç husus vardır.  Kadıköy evden eve nakliyat yapan şirketlerin hemen hemen hepsinde mutlaka sertifika vardır. Firmamız olarak tüm işlerimizi özenle ve hassasiyet içerisinde yapıyoruz. Özel teknikler ile eşyalarınızın kırılma riskini en aza indiriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliye olarak fiyatlarımız da farklılık göstermektedir. Zemin kattan zemin kata ilçe içerisinde taşıma işlemlerinde ise eşya durumuna göre 500 ile 1000 TL arası değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir kattan başka bir binaya asansör ile taşımacılık da ise fiyat 1000 TL – 1500 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Burada önemli olan husus mesafe, eşya ve kat durumudur. Zira eşyanın fazla olması firmamızın daha fazla eleman çalıştıracağı anlamına gelmektedir. Çalıştırdığı her eleman için fiyatta değişiklik göstermesi muhtemeldir. Bir başka fiyat değişikliği ise asansör kullanıp kullanılmaması gibi. Kaliteli hizmetlerimizden biri de asansör hizmetidir. Müşteri odaklı çalıştığımız için 2 adet asansörümüz mevcuttur. Müşterilerimizi asansör bulmakla bekletmiyoruz. Mesafe de fiyat değiştiren bir diğer husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Evden eve taşımacılık yapılırken arkaya mahalleye 500 TL fiyat verirken ilçenin diğer ucuna 1000 TL fiyat koyması muhtemeldir. Zira artan mazot fiyatları ve elemen maliyetleri bu fiyatların yükselmesinde önemli bir neden olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kadıköy Kurumsal Nakliyat

Kadıköy ilçesinde tabi ki sadece evden eve nakliyat seçenekleri de yok. Kurumsal işletmeleriniz de güvenli şekilde nakliyatı firmamız sayesinde yapılabilmektedir. Firmamız da dikkat etmeniz en büyük nokta geçmiş de yaptığı kurumsal nakliyatların başarısıdır. Yaptıkları taşımacılık işlemlerini mutlaka incelemeniz gerekirse bu işletmeler ile konuşmanızdır.

Kadıköy Kurumsal Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları ile kurumsal nakliyat yapılacak yerin fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Nakliyat fiyatları belirlenirken tıpkı evden eve nakliyatta olduğu gibi mesafe, asansör, eleman sayısı gibi birçok etmen mevcuttur. Kurumsal nakliyatta eşyaların mutlaka sarılması ve güvenli taşınması birinci öncelik olmalıdır. Ayrıca firmamız hem evden eve hem de kurumsal nakliyat yapılırken mutlaka sözleşme yapmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hem de kurumsal taşımacılık da sözleşme yapılmalıdır. Sözleşme içerisinde eşyaların sigortası, fiyatı ve zamanı hakkında detaylı bilgi yazılmalıdır. Bu işlemleri yapmadığınız zamanlar da eşyalarınıza zarar geldiğinde herhangi bir şekilde karşı taraftan hak talep edemezsiniz. Ayrıca bazı merdiven aldı şirketler ise müşterilerinden belli ön ödeme alarak gideceği yere geç gitmiş eşyaların kaybolduğu gibi birçok problem meydana gelmiştir. Bu tür sözleşmeler hem nakliye şirketini hem müşteriyi gelecekte meydana gelecek sorunları ortadan kaldırmış olur. Firmamız olarak en ufak işimiz de dahi sözleşme yapmaktayız. Sözleşme hem müşteri memnuniyetini yükseltir hem de iyi bir güvenlik belgesi olur. Firmamızı tercih ederek işlerinizi en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz.