İçeriğe geç

Sıkça Sorulan Sorular

Ev Taşıma ve Nakliye Konusunda Merak Edilenler !

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul içi taşımalarda oda sayısı 2+1 ve 3+1 daireler için taşınma işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat şehirler arası taşımalarda ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Evet parsiyel olarak taşıma yapıyoruz. Aynı güzergahta olan müşterilerimizin daha ekonomik taşınması için araçlarımız panellerle ayırıp birleştirme yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyat bir sektör olmuştur bu yuzden derneklerimiz ve ticaret odasında kayıtlarımız bulunmaktadır.

Evden Eve Taşımanın herhangi resmi bir sigortası bulunmamaktadır ancak araçlarımızda EMTİA yol sigortası bulunmaktadır çoğu firma bunu evden eve sigortası gibi göstermeye çalışmaktadır ancak bu koca bir yalandır bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Kolileme işlemlerini genel olarak müşteriler yapmaktadır ancak eğer kendiniz yapmak firmamız bunun için sizlere toplamalı olarak hizmet vermekteyiz eğer toplamalı hizmet alırsanız firmamız gelirken yanlarında askılı koli,taşıma poşetleri,beyaz kağıt,normal koli vb. malzemeler getirerek sizlere hizmet vermektedir ancak bu işlem hem malzeme maliyetini hemde personel maliyetini arttıracağından bir fiyat farkı oluşmaktadır bu sebeple firmamızı arayıp bilgi alınız

Evet Asansörlü nakliyat tercih ettiğinizde ayrı olarak Operatör ve Ayrı bir araç geleceğinden dolayı maliyet değişmekte ve bu maliyet müşteriye yansıtılmaktadır

Evden eve Nakliyat sektöründede korsan firmalar sektöre sekte vurmaktadır. Köşe başlarında eğitimsiz, günübirlik ve deneyimsiz elemanlarla gerçekleştirilen nakliye işlemleri biraz daha ucuz gibi görünsede sonuçları çok pahalıya mal olmaktadır.

Ekiplerimiz içinde profesonel mobilya demonte montesi ve beyaz eşya sarımı için marangoz bulunmaktadır.

Taşınma sırasında büyük eşyalarınız Havalı naylon ve streç filmle sarılmaktadır ufak kıralabilecek eşyalarınız kraft kağıt veya taşıma kağıtlara sarılıp kolilenmektedir giysileriniz için askılı kolilerimiz vardır.Ayrıca antika eşyalarınıziçin nem önleyici keçe kullanılmaktadır.Lake mobilyalarınız için polietilen köşe koruyucular,karton köşebentler kullanılmaktadır.

Avrupa yakasında Beylikdüzlü merkezli garajımızdan araç sevki yaparak İstanbul un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki her ilçe bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Evet Beylikdüzü Birgül Evden Eve Nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetide 81 il ve ilçelerine vermekteyiz.

× Canlı Destek Hattı