Hakkımızda

Asansörlü ev ve ofis nakliyesinde en iyi seçim

Beylikdüzü Birgül Nakliyat Sözü SözGarantiliProfesyonelÇalışankan Nakliye Firmasıdır.

Hakkımızda : Beylikdüzü Birgül Nakliyat Taşımacılık sektörüne 1966 yılında Baba mesleğimiz olan şehir içi taşımacılığı sektöründe Hizmet etmeye başlamıştır. Baba meslegimiz 1977 yılında Ahmet KARAKUŞ tarafından devralınmış. Ahmet Karakuş un Çocukları Kenan ve Onur KARAKUŞ Tarafından halen Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat ve Taşımacılık’ta yep yeni boyut ile evden eve nakliyat sektörünün, şüphesiz lider kuruluşu olmuştur.

Beylikdüzü Birgül Nakliyat Çağdaş yaşamın şartlarına ve gelişen Türkiye’nin  ekonomisine katkı saylamak ve şehirler arası evden eve nakliye ve lojistlik sektörüne büyük yatırımlar yaparak moderin yaşamın ve teknoloji’yi yakından takip edip siz değerli türk halkına hizmet etmeyi yeglemiştir.

Birgül Nakliyat Ltd.Şti olarak Aile şirketini İstanbul  Büyükçekmece’de kurumsal  şirketimizi sağlam temeller üzerine kurarak çağdaş ve moderin Türkiye’nin yaşam ve Ekonomisine katma değer katarak büyümüştür.

Beylikdüzü ve Marmaris merkez şübeleri ile Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölge’lerindeki  şübe ve ofis’leri ile siz değerli müşteri’lerimize daha kaliteli hizmet sunmak kurumsal kimliğıni sürdürüle bilmek maksatı ile açmiştır.

Beylikdüzü Birgül Nakliyat ; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Beylikdüzü Birgül Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Dünyada ve ülkemizde nakliyat sektörü ile ilgili tüm yenilikler ve gelişmelere ayak uydurarak firmamız bünyesinde çalışan tüm araç ve ekipmanımızı her zaman güncel tutmak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık, eşya ambalajlama ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarıda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve deneyime düzeyine ulaştırmaktır.

Evden Eve Eşya taşımacılığı hizmetinde müşterinin tarafımıza ulaşması aşamasından başlayarak her basamakta müşteri memnuniyeti ve sürekli iletişim halinde bulunmayı temel hedef edindik. Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat  sektöründeki  prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesi ile bugünlere geldik. 

VİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz ev-ofis taşımacılığı sektöründe amacımız, BİRGÜL NAKLİYAT’ ta çalışmaktan mutluluk duyan personelimiz ile birlikte: “Yenilikçi, değişime ve gelişime açık, yaratıcı, çözüm odaklı, fark yaratan, değer katan, Türkiye’nin en saygın ve tanınmış markası olmaktır”Araştırma’cı, üreten, geliştiren, çağdaş, her zaman ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, kaliteli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, sürekli gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, kaliteli taşımacılık hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.
Yurtiçi hizmet   verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik   çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur.
Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.
Sözümüzü tutarız.Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.
Sorumluluk üstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Başarının gururunu paylaşırken hataların da sorumluluğunu üstlenir bu hataların düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz.
Süreklilik ilkesi bize yol gösterir.
Şirketin karlı büyümesiyle topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun gereklerini aynı zamanda gerçekleştirmeye çalışırız.

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.
Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz.
Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır,

0
+
Mutlu Müşterimiz
0
Yillar içinde
0
Yüksek skor
0
Referans
×

Merhaba

Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulnakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?