Sultanbeyli Nakliyat – Evden Eve Nakliye

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat süreçleri içerisinde insanlar oldukça fazla zahmete ve zaman kaybına girişmektedirler. Bu süreç içerisinde kişilerin bu kayıplarını en az seviyelerde tutmak ve yeni gidecekleri yerlere hızlı bir şekilde taşınmalarına yardım etmeyi firma olarak kendimize ilke edinmiş durumdayız. Nakliyat işlemlerinin her daim özen ve titizlik gerektiren bir meslek olduğunu düşünmekteyiz. Bu süreç içerisinde taşıma konusunda gerekli olan bütün elemanı ve ekipmanları sağlayarak sizlerin süreç içerisinde mağdur olmanızın önüne geçmekteyiz. Nakliyat işlemleri sırasında sizlerle beraber eşyalarınızı inceleyip sizlerin onayıyla sigorta altına alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere bu yazımız içerisinde taşıma aşamalarının nasıl gerçekleştirildiği konusunda detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu süreci etkin bir şekilde bilmek her müşteriye oldukça avantaj sağlayacaktır.

Nakliyat Sürecinde İlk Aşama

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması olarak bizleri tercih edecek olan müşteriler bizlere telefon ya da bireysel olarak başvuruda bulunmuş olan müşterilerimizin taşınma süreçleri için kendileriyle kaba taslak bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Bu görüşmenin ardından taşınma işleminin gerçekleştirileceği ortamları gözlemlemek ve bu süreç içerisinde taşınacak olan eşyaların incelenmesi yapılmaktadır. Bu işlem içerisinde siz değerli müşterilerimizle ilgilenmeleri açısından ekspertiz arkadaşlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz. Sizlerle iletişime geçen ekspertiz arkadaşlarımız ilk olarak taşıma sürecinin daha hızlı gerçekleşmesi açısından asansör sisteminin nereye kurulacağı ve eşyaların nasıl bir şekilde taşınacağı konusunda gerekli bilgileri kaba taslak oluşturmaktadır.

Bundan sonraki süreç içerisinde ise ev ya da büro içerisinde yer almakta olan eşyaların nasıl bir şekilde paketleneceğini ve ambalajlanacağını belirledikten sonra gerekli olan bütün ekipmanları ekip arkadaşlarımız kendileriyle getirmektedir. Bununla birlikte ev içerisinde monte ya da demonte işleminin gerçekleşmesi açısından marangoz bir ustaya da ekip içerisinde yer verilmesini ekspertiz arkadaşımız bizlere belirtmektedir. Daha sonra süreç içerisinde ne kadar fiyat ortaya çıkacağını belirleyip müşteriye sunmaktadır. Müşteri bu fiyatı beğenip bizleri tercih etmek isterse sözleşme imzalanır ve süreç hızlı bir şekilde başlayacaktır.

Nakliyat İşlemi Sırasında

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması olarak bizleri kullanarak nakliyat işlemlerinden faydalanmak isteyen kişilerle ilgilenmek açısından ekspertiz arkadaşımız tarafından belirlenen sayıda ekip arkadaşımız gerekli olan bütün ekipmanlarla birlikte taşınma işleminin yapılacağı eve gideceklerdir. Bu taşınma süreci içerisinde eşyaların kırılma olasılıklarına bağlı olarak değişen paketleme ve ambalajlama süreçlerinden geçmektedirler. Bu süreç içerisinde bütün ekipmanların eksiksiz bir şekilde hazır olması son derece önem verdiğimiz bir konudur. Ekipman eksikliği durumunda müşterilere sunmayı planladığımız hızlı ve kaliteli hizmetimizden taviz verebiliriz. Bu duruma düşmemek adına gerekli olan bütün önlemleri önceden almaktayız. Süreç içerisinde eviniz içerisinde bulunan bütün eşyalar güvencemiz altında taşınmaktadır. Taşıma işlemi sırasında eşya kaybı ya da kırılması gibi durumlar söz konusu olduğu zaman bu eşyaların zararları firma olarak siz değerli müşterilerimize sigorta kapsamız içerisinde ödenmektedir.

Sultanbeyli Nakliyat Firması Olarak Nakliyat Hizmetlerimiz

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize neredeyse bütün nakliyat hizmetleri içerisinde hizmet verebilmekteyiz. Bu taşınma süreci içerisinde ilk adım olarak evden eve taşıma konusunda son derece profesyonel olduğumuzu sizlere söyleyebiliriz. Bu nakliyat işlemleri içerisinde ayrıca siz değerli müşterilerimizin büro ya da ofis gibi önemli nakliyat işlemlerinizi ya da fuar gibi oldukça özen gösterilmesi gerekilen taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle büro ya da ofis taşımacılığı içerisinde önemli evrakların olması ve elektronik eşyaların fazla olmasından dolayı daha özenli yapmaktayız. Ayrıca fuar taşımacılığı içerisinde hata olmaması gerektiğinden dolayı bütün işlerimizi ciddiyet içerisinde yapmaktayız.