Ofis ve Büro Taşıma - Garantili Taşıma Hizmeti

Ofis ve Büro Taşıma , Nakliyat sektörü içerisinde verilmekte olan hizmetlerden bir nakliye koludur. Bu taşımacılık seçeneğini tercih eden kişiler ev taşımacılığına oranla daha titiz bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini isterler. Bunun sebebi dosya, belge ve elektronik eşya gibi ürünlerin ofis ve bürolarda fazla olmasıdır. Bizlerde bu konuya ilişkin gerekli olan bütün hizmetleri verebilmekteyiz.

Ofis ve Büro Nakliyat Sektörü İnsanlar artık günlük koşuşturmalarına ek olarak birde taşınma sürecini ekleyerek vakit kaybetmek istememektedirler. Bu durumdan dolayı nakliyat sektörü oldukça rağbet görmekte olan bir iş haline geldi. Bu nakliyat sektörü içerisinde kişilerin taşınma süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri yönünde gerekli olan bütün tedbirleri almaktayız. Firma olarak bünyemizde çalışmakta olan personellerimizin son derece kaliteli ve işleri konusunda bilgili olan kişilerden oluşmasını istemekteyiz.

İş sektörü içerisinde kişilere evden eve nakliyat hizmeti verirken bununla birlikte kişilerin büro gibi yerlerde gerçekleştirecekleri taşıma süreçlerinde de kişilere yardım etmekteyiz. Bu ofis taşıma süreci oldukça titiz bir şekilde yürütülmesi gereken bir süreçtir. Bu süreç içerisinde herhangi bir eksik durumun olması ya da ofis malzemelerine zarar gelmesi kişileri oldukça zor durumda bırakabilmektedir. Böyle bir durumun meydana gelmemesi açısından firma olarak çeşitli konularda gerekli olan bütün tedbirleri aldığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bundan dolayıdır ki sizlere firma olarak büro taşıma sürecimizin nasıl işlediği konusunda gerekli olan bütün bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Ofis ve Büro Nakliye Süreci

Ofis ve büro nakliye süreci ev taşımacılığına benzese de bu işlem içerisinde ev taşımacılığından ayrılan bazı durumlar mevcuttur. Sistem içerisinde ilk olarak büro ya da ofislerini taşımak isteyen kişilerin firmamıza başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra firma olarak taşıma işleminin gerçekleştirileceği alana bir ekspertiz göndererek alan değerlendirmesi ve taşınacak olan eşyaların incelemesini gerçekleştirecektir. Eşya incelemelerinin ardından taşıma hizmetimizden faydalanmak isteyen kişilere fiyat sunulur. Bu fiyat kabul edilirse taşıma süreci için gerekli olan evraklar imzalanır ve en kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilir.

İnceleme yapmak adına göndermiş olduğumuz ekspertiz büro ya da ofis içerisinde bulunan eşyaların nasıl paketlenip, ambalaj’lanacağını belirleyip taşıma işlemi için asansörün nasıl kurulacağı gibi gerekli olan bütün planı oluşturarak taşıma sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sunmaktadır. Bu ekspertiz sayesinde büro ya da ofislerin taşıma işlemleri oldukça kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilecektir. Taşıma işlemi içerisinde ekspertiz tarafından belirlenmiş olan ambalajlanma şekli ekip arkadaşlarımız tarafından iyi bir şekilde öğrenilerek gerekli ekipmanlar götürülür. Eğer ofis ya da büro içerisinde montaj gerektiren bir durum söz konusu ise bir adet marangoz ekibimize dahil etmekteyiz.

Paketleme ve ambalajlama işlemi ev eşyalarına oranla daha dikkatli ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis ve Büro Nakliyesi eşyalar içerisinde oldukça değerli evraklar ve ekipmanlar bulunduğundan dolayı bu işlem içerisinde evrak ve ekipman paketleme süreçleri ayrı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşlem sırasında herhangi bir şekilde evraklara zarar gelinmemesi açısından ekip arkadaşlarımızın çalışma sahası içerisinde bir şeyler içmesi kesinlikle yasaktır.

Ofis ve Büro Taşımacılığında Sigorta İşlemleri

Ofis ve Büro Taşıma’da eşyaların sigortalama işlemleri biraz farklılık gösterebilmektedir. Ekspertizimizin incelemelerinin ardından oluşturulan sigorta kapsamı içerisine kesinlikle değerli olan evraklarda girmektedir. Bundan dolayı büro ya da ofis taşımacılığı için bizleri tercih edecek olan kişilerin içlerinin rahat olması gerektiğini belirtebilirim. Bununla birlikte yeni taşınılacak olan alan içerisine büro ya da ofis eşyaları büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde yerleştirilerek sağlam ve hızlı bir nakliye süreci gerçekleştirme garantisi vermekteyiz. Ayrıca büro taşımacılığı için asansör kurulmasına uygun bir alan bulunmadığı takdirde firma olarak geleneksel taşıma yöntemini gerçekleştirebilecek yeterli kas gücüne sahip ekip arkadaşlarımızın mevcut olduğunu söyleyebilirim.

EtiketlerOfis, İşyeri, Taşıma, Ev, Eşyası, Eşya, uygun, ucuz, Profesyonel, sigortalı, Şirketleri, Şirketi, Firmaları, Firması, Nakliyat, istanbul, ankara, izmir, nakliyesi, Nakliye, En iyi, Anadolu Yakası , Avrupa Yakası ,Beylikdüzü ofis ve büro taşıma, istanbul ofis ve büro taşima