Ücretsiz Ekspertiz - Birgül Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Evden eve nakliyat taşıma pilanlama işlemleri büyük bir deneyim gerektirmektedir. İşlem hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmayan kişilere emanet edilen bir taşıma işlemi sonucunda istenmeyen sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Böyle bir durumun meydana gelmemesi açısından çevrenize sorarak ya da bireysel olarak iyi bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. Bizler firma olarak uzun yıllardır taşımacılık sektörü içerisinde çeşitli hizmetler vermekteyiz. Bazen müşterilerimize asansörlü bazen de asansör olmadan şehir içi ya da şehirlerarası olacak şekilde taşıma işlemi konusunda hizmet vermekteyiz.

Bu taşıma işlemlerinin belli bir plan çerçevesi içerisinde gerçekleştirilmesi oldukça önemli bir konudur. Bundan dolayı firma olarak taşıma işlemi için kolları sıvamadan önce hangi tarihte ne yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemekteyiz. Bu belirlemelerin ardından her konuyu iyi bir şekilde belirledikten sonra en kaliteli ve hızlı şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Taşıma sırasında belki de plan aşamasının oluşması konusunda işe yaramakta olan en önemli aşama ekspertiz aşamasıdır. Bundan dolayı bu ekspertiz aşamasına firma olarak çok önem vermekteyiz. Bu aşamanın ne olduğunu merak ediyorsanız eğer sizler için detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Ekspertiz Nedir?

Taşıma işlemlerine başlanmadan önce ilk olarak taşınacak olan mekanların ve taşınma işlemi sırasında taşınacak eşyaların neler olduğu hakkında iyi bir şekilde incelemelerde bulunulması gerekmektedir. Firmamıza bağlı olan bir personel arkadaşımızın taşıma öncesinde müşterilerimizin eşyalarını ve taşınma işlemlerinin gerçekleştirileceği konutların konumlarını incelemesi sürecine ekspertiz adını vermekteyiz. Firma olarak bu hizmeti ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu ekspertiz işlemi hem bizler için hem de müşteriler için bir avantajdır diyebiliriz. Bu ekspertiz işlemi sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde nasıl taşıma işlemi gerçekleştirilir konusunda gerekli olan bütün planları oluşturarak çalışma sürecine girişmekteyiz.

Taşıma işlemine başlanılmadan önce ekspertiz hizmeti, nakliyat sektörü içerisinde oldukça önemli bir konu olarak kabul görülmektedir. Bu işlemin gerçekleştirmeden işe koyulan taşıma firmaları iş içerisinde aksilikler yaşayarak maalesef müşterilerin mağdur olmalarına ve işi gerçekleştirme süreci içerisinde zaman kaybı yaşamaya mahkum oluyorlar. Firmalar bu işlemleri gerçekleştirdikleri zaman ise planlı ve programlı bir çalışma düzeni oluşturmakta, kendilerini tercih etmiş olan müşterinin zaman açısından herhangi bir şekilde bir kayıp yaşamadan eşyalarına kavuşturulması sağlanmaktadır.

Ekspertiz Ne Yapar ve Taşıma Hizmeti İçerisinde Önemi

Firmamız taşıma işlemi için bizleri tercih etmiş olan müşterilerin eşyalarını incelemek üzere yollamış olduğu kişilere ekspertiz denmektedir. Bu ekspertizler, gerçekleştirdikleri incelemenin ardından detaylı olacak bir şekilde rapor meydana getirerek taşıma planı için bir taslak meydana getirirler.

Ekspertiz işlemlerinin aşamalarını sizlere şu şekilde sıralayabilmekteyiz;

Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firma olarak ekspertizi siz müşterilerimize eşyalarınızı ve taşıma işlemlerinin gerçekleşeceği konumları incelemesi için sizlere göndermekteyiz. Müşteri ile ilgilenecek olan ekspertiz arkadaşımız sahip olduğunuz eşyaların türüne, durumuna, büyüklüğüne ve kapladığı hacme göre bir değerlendirme gerçekleştirecektir. Bu değerlendirmenin ardından taşınılacak konumları iyi bir şekilde değerlendirip müşterilere oldukça iyi bir taşınma planı sunacaktır.

Taşınma planı içerisinde kullanılacak ambalaj ve paketleme malzemeleri, taşınma işlemi içerisinde çalışacak işçi sayısı, demonte ve monte edilecek olan eşyaların varlığı mevcutsa marangoz sayısı, hangi tip taşımacılığı gerçekleştirilmesi gerektiği ve son olarak hangi tip aracın kullanacağı aracın belirlenmesinde etkin bir rol oynayacaktır.

Bu belirleme işlemlerinden sonra müşteri ile anlaşıldığı takdirde uygun bir tarih taşıma süreci için belirlenecektir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Evden eve nakliyat firması olarak her daim başarılı bir taşıma sürecinin gerçekleştirilmesi açısından ekspertiz hizmetinden faydalanmamız gerekmektedir. Bu firma olarak bizlerin hızlı ve doğru bir şekilde çalışmamıza olanak sunmaktadır.

Etiketler: ücretsiz ekspertiz, ekspertiz hizmeti, beylikdüzü evden eve nakliyat ekspertiz, evden eve nakliye, evden eve nakliyat, büyükçekm3ce evden eve ekspertiz, silivri ekspertiz hizmeti, esenyurt espertiz, çatalca ekspertiz, arnavutköy ekspertiz, avcılar evden eve nakliye ekspertizi, başakşehir ekspertiz, bakırköy ekspertiz, bahçelievler ekspertiz, küçükçekmece ekspertiz,