Şişli Asansörlü Nakliyat – Evden Eve Nakliye

Şişli Evden Eve Nakliyat, Firmamız uzun dönemdir meyve sebze nakliyat işlerinde piyasada yer almaktadır. Meyve sebze işlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sektörün önde şoför arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Bakanlık onaylı nakliyat işlemlerinde 21 aracımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özellik şehir içi meyve, sebze nakliyatında ilimizin en güvenilir şirketi olarak öne çıkmaktayız. Firmamızın avantajlı ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkardığını sektörün ileri gelenleri tarafından bilinmektedir.

 Şişli Nakliyat Ekibimiz

Nakliyat işlemlerinde ekip çok önemlidir. Tecrübeli ekibimiz taşıma işlemi öncesi malların güvenliğini sağlayarak özel soğutuculu araçlarımıza hazırlık yaparlar. Yapılan hazırlık sonrasında diğer ekibimiz yükleme işlemini yaparak aracımızı nakliyata hazırlıyor. Ayrıca nakliyat işleminde aracımız varacağı yere ulaştığında karşı ekibimiz indirme işlemini yaparak çok hızlı bir şekilde nakliyat işlemini bitirmektedir. Firmamızın en büyük artısı geçmişte yaptığı işlerde müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması. Ayrıca yapılan tüm işlemlerde hatasız ve sorunsuz şekilde tamamlanması en büyük artı olarak karşımıza çıkmaktadır. Meyve, sebzelerin taze şekilde yapılması firmamızın en büyük görevidir. Ekibimiz olarak gerekli ısı ayarlamaların yapılmasından sonra araçlarımız yola çıkmaktadır. Ayrıca zamanın da teslimat için ekibimiz planlı çalışması ise bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biri olarak karşınıza çıkarmaktadır. Araçlarımızın zamanında varış noktasına varması için hız yapmasına gerek duymadığını ekip çalışmasının en baştan yapıldığında yasal hız sınırları içerisinde zamanın da teslimat yapılacağını her zaman işlerimizde gösterdik.

Şişli Nakliyat Marketlere Hizmet

Sektörün önde gelen marketleri ‘de şirketimiz ile çalışmaktadır. Birçok yerel market ve büyük marketlerin günlük meyve, sebze nakliyat işlemlerini zamanında hızlı güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Meyve, sebze nakliyat işlemlerinde günlük şekilde yapıldığından markete ulaşıncaya kadar meyve, sebzeleri mutlaka taze tutmak firmamızın en büyük görevleri arasında yer almaktadır. Tabi ki bu işlem mutlaka sözleşmemiz de yer almaktadır.

Şişli Nakliyat Güvenlik ve Sözleşme

Şişli nakliyat olarak hem yerel hem şehirler arası hizmetlerimizde sözleşme ön plandadır. Malın zamanında teslimatı sözleşmenin en büyük özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Sözleşmeye uyulmaması halinde hukuki bir sorun teşkil edeceğinden hem firmamız hem karşı tarafın sözleşmeye uyması büyük önem taşımaktadır. Sözleşme şartlarını dikkate aldığımızda işin başlangıcı ve bitişi, fiyatlandırma, güvenlik önlemleri, malın hasarsız şekilde teslim edilmesi gibi maddeler yer almaktadır. İşin güvenlik boyutunu ele aldığımızda meyve, sebzelerin hasar görmemesi, bozulması, taşıma esnasında malların araçtan düşmemesi, işçi güvenliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şişli Nakliyat Şehirlerarası Hizmetleri

Firmamız sadece yerel olarak değil aynı zamanda şehirler arası olarak ‘da hizmet vermektedir. Tıpkı yerel olduğu gibi şehirler arası nakliyatta güvenlik önlemleri en üst seviyede yer alır. Araçlarımızın bakımının düzenli yapılması herhangi bir sorunun önüne geçer. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde meyve ve sebzenin bozulmaması büyük önem taşır. Meyve sebzelerin bozulması sözleşmeye aykırı bir durumdur. Firmamızda daha önce böyle bir sorun gelmemiştir. Firmamız tüm yerel hizmetlerde olduğu gibi işlerine azami şekilde önem verir.

Şişli Nakliyat Fiyatları

Şişli Evden Eve Nakliyat olarak piyasanın en önemli evden eve nakliyat firmaların başında gelmekteyiz. Fiyat politikamız çalışılan elaman sayısına, mesafe, malın büyüklüğüne göre farklı etmenler vardır. Fiyatlarımızın diğer firmalara göre gözle görülür farkın müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Firmamız anlaşmalı olduğu marketlere büyük ayrıcalıklar yaparak uzun süreli işlerinde yer almaktadır. Günlük yapılan market nakliyatlarından ay sonunda müşteri memnuniyetine bakılarak indirim yapılması ve o şekilde karşı firmaya fiyat verilmesi bizi tercih etmelerinde en büyük pay olarak karşımıza çıkmaktadır.