Pendik Asansörlü Nakliyat – Evden Eve Nakliye

Günümüzde Pendik Evden Eve Nakliyat şirketleri her geçen gün talep edilme sıklığı artan bir sektör haline geldi. Bunun nedeni artık taşıma işlemi içerisinde kişiler yorulmak ya da paketleme işlemleri yaparak bir vakit kaybı içerisine girmeyi istememektedirler. Bizler firma olarak müşterilerimize hem iş yükü konusunda yardımcı olurken hem de hızlı işlemler gerçekleştirerek taşınma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyeti firma olarak bizler için her daim önemlidir. Bundan dolayı müşterilerimizin yapmış olduğumuz işlemlerden memnun kalabilmeleri bakımından elimizden gelen en iyi hizmeti verecek deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Firma Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Pendik evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizi oldukça geniş bir yelpaze içerisinde hizmet verebilmekteyiz. Firmamız içerisinde bulunan geniş araç filoları sayesinde müşterilerimizin diledikleri her türlü taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Hatta sizlere şunu söyleyebiliriz. Firma olarak başta ev olmak üzere ofis, büro ve fuar gibi dev taşıma hizmetleri konusunda yeterli düzeyde hizmet sunabilmekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu taşıma işlemleri içerisinde her taşıma için belirlemiş olduğumuz aracın farklı olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Özellikle fuar taşımacılığı konusunda oldukça titiz ve güvenlikli bir şekilde çalışma yürütmekteyiz.

Nakliyat İşlemleri Aşamaları Nelerdir?

Pendik evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin ilk olarak bizlerle iletişim haline geçmesiyle taşınma işlemleri için gerekli olan bütün aşamaların başladığını söyleyebiliriz. İletişim kuran müşterimizden gerekli gördüğümüz bütün iletişim bilgilerini temin ettikten sonra hem bizler hem de müşterilerimiz için en uygun olan ortak bir tarihte karar kılarak müşterimizle ilk süreçleri bitirmekteyiz. Bunun ardından müşterimizin taşınma işleminin gerçekleştirmemizi istediği ortamı önceden görmek adına bünyemiz içerisinde bulunan ekspertiz arkadaşımızı inceleme yapması adına müşterimize yönlendirmekteyiz.

Bu ekspertiz arkadaşımızın başlıca görevleri şu şekildedir. İlk olarak ortam içerisinde bulunan eşyaları inceleyerek eşya miktarı hakkında bir karar vermektedir. Bunun ardından paketleme ve ambalajlama süreci içerisinde gerekli olan ekipmanları belirler. En sonda ise taşıma işleminin gerçekleşebilmesi adına asansör sisteminin en uygun şekilden nasıl kurulacağı hakkında detaylı bilgileri belirler. Bu işlemlerin ardından belirlemiş olduğu fiyatı müşterimize iletir. Müşteri ile fiyat konusunda anlaştıktan sonra sözleşme imzalanır. Ve belirlenmiş olan tarih içerisinde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Nakliyat İşlemleri Sırasında

Nakliyat süreci Pendik evden eve nakliyat firması olarak bizlerde üç aşamadan gerçekleşmektedir. Sizlere yukarıda ilk aşama olan taşıma öncesi aşamadan bahsettik. Şimdi ise taşıma süreci içerisinde gerçekleşecek olan aşamalardan bahsetmek istiyoruz. Taşıma süreci içerisinde ilk olarak ekspertiz arkadaşımızın belirlemiş olduğu ekip sayısı sizlere hizmet vermek adına gelir. Bu ekip içerisinde eğer monte ya da demonte işleminin yapılması durumu varsa bir marangoz bulunur.

İlk olarak araç için belirlenen uygun konuma taşıma sistemi kurulmaktadır. Sizlere hizmet vermek adına araçlarımız içerisinde bulunan asansör sistemleri 18. Kata kadar ulaşabilmektedir. Evinize gelen arkadaşlarımız ev içerisinde bulunan bütün eşyalarınızı tek tek güvenli bir şekilde taşınabilecek şekilde paketleyip ve ambalajlayarak asansör içerisine yerleştirmektedir. Bu işlem içerisinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlendiğini yakın bir şekilde izleyebilirsiniz. Paketleme ve ambalajlama işleminin ardından araç içerisinde iyi bir şekilde yerleştirilen eşyalarınızın zarar görmemesi açısından araçlarımız son model ve konforlu araçlardır. Ayrıca taşıma işleminin bütün aşamaları içerisinde bizlere emanet etmiş olduğunuz araçlarınızın firma sigortası altında olduğunuzu belirtebiliriz. Bu sigorta işlemleri hem eşyalarınızı taşırken hem de eşyalarınızı yerleştirirken geçen süre içerisinde meydana gelebilecek bütün kazaları kapsamaktadır. Bundan dolayı eşyalarınız konusunda gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.