Ağva Evden Eve Nakliyat - Profesyonel Nakliye

Ağva Evden Eve Nakliyat ve Nakliye sitesi adresinde aradığınız özelliklere uygun olduğunu düşündüğünüz nakliye şirketlerinin bazılarını yakından görmek istersiniz. İlgili nakliye danışmanıyla telefonda görüştükten sonra uygun bir tarih ve saat belirleme ise bir sonraki adımdır. Web sitesindenve yorumlardan etkilendiğiniz o firmayı yakından görme zamanı gelmiştir.

Peki taşınmayı planladığınız bir nakliye firması ile taşınmadan önce bir ekspertiz hizmeti isteyiniz gelen ekspertiz elamanında nelere dikkat etmelisiniz?

“Bu Ağva evden eve nakliye firması ile anlaşalım” demeden önce kontrol etmeniz gereken 10 özellik

İşte Bu nakliye firması ile taşınalım demeden önce emin olmanız gereken 10 önemli konu…

  1. Firmanın Resmimi gayrı resmimi çalışıyor bunu öğrenin. Eğer resmi deyil ise size ve eşyanıza zarar vermeyeceğıni kim garanti edebilir?
  2. Yine resmi belgelerinin olup olmadığını sormalısınız. Resmi ve profesyonel çalışan firma belki bir miktar daha pahalı olabilir ama sağlam bir firma ile taşınmak size huzur verecektir.
  3. Dairenizi ve taşınacak eşyalarınızı tek tek gösterin taşınma günü sikıntısız taşıma olamasını önemseyin.
  4. Dairenizin taşınma yapılacak konumunu ve nasıl taşınacağına karşılıklı konuşarak bina merdivenimi asansörmu veye firma Asansörü ilemi taşınacak bunlara karşılıklı karar verdikten sonra sözleşme yapmayı ıhmal etmeyiniz.
  5. Dairenizi gezdirdikten sonra yapacağı ve sizlerin yapması gerekenleri tutanak haline getiriniz. sözleşmeyi incelerken eşyalarınızı ne türlü taşıyacağına emin olun.
  6. Asansörsuz binadan veya asansörsüz binaya taşınacaksanız.Asansörlü taşıma yaptırmak istiyorsanız ve taşımaya uygun olup olmadığını kotrol ettiriniz.
  7. Evinize gelen firma elamaı sizlere çok vaadlerde bulunuyorsa dikkatlı olun çünkü firmanın yapacağı işler sınırlı kapasitesinin dışına çıkması zordur,sonradan hüsrana uğrama olasılığınız yüksek olur.
  8. Eşya toplamalı ve kolilemeyi sizler veya firmamı yapacak bunları karşılıklı görüşüp teyit etmelisiniz.
  9. Ağva Evden Eve Nakliyat Firması kendi araçlarıylanmı yoksa kiralık araçlamı taşıyacak bunlara dikkat etmelisiniz.
  10. Şehir içi veya şehirlerarasımı taşınacaksanız taşıma siğortası yapıp yapmadığını teyit edin şehirler arası taşınmada muhakkak sigorta yaptırmayı ihmal etmeyiniz

ETİKETLER : AĞVA EVDE EVE NAKLİYAT, AĞVA EV TAŞIMAAĞVA EV TAŞIMAKAĞVA NAKLİYE,