Silivri Nakliyat – Asansörlü Evden Eve Nakliye

Silivri Evden Eve Nakliyat ve Taşıma işlemleri her insanın sevmediği süreçlerden bir tanesidir. Lakin hayat içerisinde bazı durumlar gereği bulunduğumuz yerlerden farklı yerlere taşınmamız gerekebilmektedir. Böyle bir durum içerisinde paketleme, ambalajlama ya da güvenli bir şekilde eşyaların taşınma gibi işlemler taşınacak olan kişilerin tek başlarına yapabilecekleri işler değildir. Bundan dolayı taşınma işlemini gerçekleştirebilmek adına nakliyat firmaları devreye girmektedir. Bu nakliyat firmalarından bir tanesi olarak yıllardır İstanbul ili içerisinde hizmet sunmaktayız. İstanbul ili içerisinde başta Silivri ilçesi olmak üzere bütün ilçelerine hizmetler sunabilmekteyiz. Ayrıca sadece İstanbul ili içerisinde değil, Türkiye’nin farklı illerine de nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilecek araçlara ve deneyimli ekip arkadaşlarını bünyemiz içerisinde bulundurmaktayız.

Hizmet Vermekte Olduğumuz Konular

Silivri evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize nakliyat işlemleri içerisinde çeşitli konularda hizmetler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşınma işlemleri sırasında herhangi bir kaza ya da zarar durumunun meydana gelmesini engellemekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz ister ev ister ofis ya da büro isterseniz de fuar taşımacılığı olsun her türlü taşıma işlemi konusunda gerekli hizmetleri verebilmekteyiz. Bu işlemler içerisinde her daim kaliteli hizmet verebilmek adına işlemleri 3 aşama içerisinde yönetmekteyiz. Bu aşamalar; taşınma öncesi, taşınma sırası ve taşınma sonrası olmak üzere üç başlık içerisinde yönetilmesi gereken işlemlerdir.

Taşınma Sürecinde Neler Yapıyoruz?

Silivri evden eve nakliyat firması olarak gerekli olan bütün aşamaların yeterli düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. İlk aşama olarak taşınma öncesinde taşınacak olan eşyaların, evin konumunun, paketleme işleminin ve götürülecek yerin konumunun incelenmesi açısından müşterilerimizle ilgilenmesi açısından bir ekspertiz göndermekteyiz. Bu ekspertiz gerekli olan bütün aşamaları iyi bir şekilde analiz ederek müşterilerimize vermiş olduğumuz işlemin kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Taşınma işlemi sırasında ise personellerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek açısından son derece iyi iletişim becerilerine sahip ve iş konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İş içerisinde ekspertiz tarafından belirlenen bütün işleri iyi bir şekilde yapmaktadırlar. İş sonunda ise eşyalarınızın iyi bir şekilde yerleştirilmesinin ardından sizlerin yanından ayrılmaktadırlar.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Nakliyat işlemi şehirlerarası olduğu zaman biraz daha önem kazanmaktadır. Bu işlem içerisinde ilk olarak eşyaların uzun yol içerisinde sağlam kalabilmesi açısından paketleme ve ambalajlama işleminin daha iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Şehirlerarası taşımacılık işlemi içerisinde farklı olan tek durum normal şartlar altında sadece sözleşme içerisinde yazan şekilde sigortalı olunurken uzun yollar için bu sigorta kapsamı içerisinde ekstra sigorta işlemleri girmektedir. Bu durum siz değerli müşterilerimizin işlemlerin sonunda güvenilir ve kaliteli iş yapan bir firma olduğumuzu göstermek adına son derece yeterli olacak konulardır. Ayrıca eşyaların işlem sırasında karışmaması açısından kategorik bir şekilde paketleneceğini söyleyebiliriz.

Nakliyat İşlemi Fiyatları ve Sigorta İşlemleri

Silivri evden eve nakliyat firması olarak yaptığımız iş için net bir ücret belirlemediğimizi belirtmek isteriz. İşlem içerisinde belirlenecek olan işlem şu şekilde belirlenmektedir. Fiyatın belirlenmesi üzerinde etki yapan belli başlı konular bulunmaktadır. İlk olarak fiyatlandırma içerisinde ilk olarak taşınacak yolun mesafesi fiyatı belirlemek konusunda son derece önemlidir. Şehir içi ya da şehirlerarası fiyatı etkilemektedir. Bununla birlikte eşya miktarı da yine fiyatı etkileyecek olan bir konudur.

Sigorta konusunda ise firmamız sözleşme içerisinde belirtilen maddelere uymaktadır. Lakin şehirlerarası taşımacılık işlemleri içerisinde müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmemesi açısından 40 bin TL’lik bir sigortalama işleminden geçmektedir.